ano odcházím s tohoto blogu kvuli neschopné Vampire Bloody Girl  odchazím ona poprosila at dopišu ty članky smasala jsem je ) tak at si je píše sama =) jo a ty (svoje sy vymažu neboj (članky) =) tu lady gaga ti tu necham na pamatku  obrazek pro tebe tady jo tak pa du na svuj blog tak sbohem =)                                                                     kiki

April 2010Candice Accola On Twitter

28. april 2010 at 13:40 | Vampire Bloody Girl |  Candice Accola/ Caroline Forbes
Oficialní Twitter Candice 

Natáčení 22 episody

26. april 2010 at 19:00 | Vampire Bloody Girl |  Photoshoots
only-vampire-diaries.blog.cz

Jeremy avatars

26. april 2010 at 18:39 | Vampire Bloody Girl |  Steven R. McQueen/ Jeremy Gilbert

only-vampire-diaries.blog.cz
only-vampire-diaries.blog.cz
only-vampire-diaries.blog.cz
only-vampire-diaries.blog.cz


Damon animations

26. april 2010 at 17:09 | Vampire Bloody Girl |  Animations

Damon & Vicky animations

26. april 2010 at 17:00 | Vampire Bloody Girl |  Animations

Nina Dobrev - PopWrap Interview

26. april 2010 at 16:50 | Vampire Bloody Girl |  Interwiew

only-vampire-diaries.blog.cz

PW: Když hraješ Katherine i Elenu, jaký je to pocit, že ztvárňuje 2 osobnosti?
Nina: To je přesně to, co mám ráda na VD. Přesně to, kvůli čemu je tento seriál takový vzrušující. Není mnoho seriálů, kde jedna herečka nebo herec ztvárňuje více osob. Mně se velmi líbí, že si mohu zahrát takovou mrchu, jakou je Katherine. Má stovky let a je nebezpečná.


PW: Budeme ještě vidět Katherine v této sérii?
Nina: Nechci velmi mluvit spoiler, takže uvidíte.

PW: Hodně fanoušků si myslí, že se Elena zamiluje do Damona, protože vypadají lépe než pár.
Nina: Opravdu? To je vtipné.

PW: Ty si to nemyslíš?
Nina: Já si myslím, že si to fanoušci myslí jen proto, že tento vztah je zakázán. Damon je nebezpačný a není vhodný pro Elenu, ale přece je mezi nimi nepochopitelné pouto. Elena ho nelubim, nýbrž jej chápe. Chápe proč dělá to, co dělá. Jejich vztah je stále více a více komplikovaný. Kdo ví co se mezi nimi stane v budoucnosti, ale teď je to série Eleny a Stefana. Elena udělá vše pro Stefana a mezitím se musí smířit s tím, že je v obraze i Damon.

PW: Ale podle mne i scénáristé vás chtějí dát dohromady. Viděl jsem fotky z epizody Miss Mystic Falls a dost to tak vypadá.
Nina: Tolik mohu říci, že jejich vztah zůstane takový, jaký byl doposud. Tančí spolu, protože to tak vyšlo. Elena je věrná a vše co dělá dělá dobře. V ničem se nepodobá Katherine. Nikdy by neublížila Stefanovi.

PW: Když už mluvíme o této epizodě, byla si už v takové situaci?
Nina: Ne. Ale toto ani není ta typická soutěž krásy. Zde nevyhazujeme hole a nemluvíme o tom, že chceme světový mír. Je to kvůli oslavě města, která je součástí historie a bude to mít dopad i na finále.

PW: I tento seriál je asi takový typ, který neskončí finální částí, ale má pokračování v první epizodě následující série ...
Nina: Přesně tak. Všechny epizody až do konce budou šokující, hlavně ta poslední, kterou začínáme točit příští týden.

PW: Četla si už scénář?
Nina: Ne, ještě nikdo ho nečetl, ale slyšeli jsme nějaké detaily, takže vám mohu garantovat, že budete velmi překvapeni. Léto bude hotové peklo pro fanoušky.

PW: V listopadu jsem mluvil s Kevinem Williamsonem a řekl, že jeho snem je, aby v některé epizodě hrála i Taylor Swift upírku. Co je tvým snem?
Nina: Amanda Seyfried. Ona by fakt mohla být brutální upírku. Je nesmírně talentovaná a má takový pichlavý pohled. Umím si ji představit jako hrůzostrašnou upírku. Byla bych ráda, kdyby hrála v seriálu.